Home » FlasHaber » hangi pantolon hangi ayakkabı İle giyilir?

hangi pantolon hangi ayakkabı İle giyilir?

Hangi pantolon ile hangi ayakkabının giyileceği kesin ve hiçbir yerde net birşey yazmaz. Bu nedenle de en çok hata yapılan seçim ayakkabı seçimidir. Şık bir ayakkabı uygun olmayan bir kıyafetin altında ziyan olur. FarkliKadin.com  sizin hangi ayakkabıları hangi pantolonlar ile kombinleyebileceğinizi için araştırdı..

Son dönemde dar paçalı kısa pantolonlar oldukça revaçta.. Dar paçalı kısa pantolonlar bu ününü fazlasıyla hak ediyor. boyu olduğundan uzun gösteriyor ve az sonra okuyacağınız gibi birçok ayakkabı modeliyle kolaylıkla kullanılabiliyor..

Dar paçalı kısa pantolonları stilettolarla kullanabilir ve çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz..

pantolon-ayakabi-uyumu

Dar ve kısa paçalı pantolonlar boyunuzu uzun göstereceği için altına filet ayakabılar, babetler ve oxford tarzı ayakkabılarda güzel durur.. pantolon-ayakkabi-uyumu

Dar paçalı ve kısa pantolonları bilek detayı olan ayakkabılarla da kullanabilirsiniz.. Ancak böyle bir ayakkabı kullanmak istiyorsanız boyunuzun uzun olmasında fayda var. cigarette-pantalon-stilettoDar paçalı pantolonlarla kullanabileceğiniz bir diğer ayakkabı modeli de boğazı desenli kısa botlar ve uzun çizmeler..
dar-paca-pantolon-kısa-botBol paça pantolonlarla son yıllarda en çok tercih edilen model dolgu topuklar.Bunun yanı sıra takunya modeli ayakkabıları ve botları da  kullanabilirsiniz. Bol paça pantolon altına giyeceğiniz dolgu topuk bir ayakkabı sizin daha uzun olduğunuz algısı yarattığı gibi pantolonun paçasını da gösterişli hale getiriyor.
bol-paca-dolgu-topuk
Aşağıdaki uyum tablosu size ayakkabı ve pantolon seçerken yol gösterecek.
pantolon-ayakkabı-uyum-tablosu

Buna da bir bakin

derigiyim

Deri parçalar hayat kurtarıyor

Bu kışın en önemli key (anahtar) parçalarından biri olan deri; montlarda, pantolonlarda, etek ve elbiselerde …

Social Media Icons Powered by Acurax Website Redesign Experts
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookCheck Our Feed
Araç çubuğuna atla