Home » Genel » Boğa burcu 2013 yılı yorumu

Boğa burcu 2013 yılı yorumu

Şanslı alanlarınız:

YENİ BİR ALANDA KARİYER İLERLEMESİ YAPMANIZ MUHTEMELDİR.

TANINMANIZ VEYA YAPTIĞINIZ İŞLE ÜN KAZANMANIZ SÖZ KONUSU OLACAK.

LİDERLİK ÖZELLİĞİNİZİ KULLANACAĞINIZ ALANLARDA SORUMLULUK ALACAKSINIZ.

ROMANTİZM DOZU YÜKSEK BİR YIL OLACAK.

Şanssız alanlarınız:

ÖNÜNÜZDE SİZE SUNULAN TAAHHÜTLERİ EN DOĞRU ŞEKİLDE ANALİZ ETTİĞİNİZDEN EMİN OLMALISINIZ.

DUYGUSAL KONULARDA TAAHÜTLERE GİRERKEN TEMKİNLİ OLUN.

İLİŞKİLERİNİZDE DÖNEMSEL GERGİNİKLER MUHTEMELDİR.

2013 – BOĞA BURCU GENEL

2013 yılı sizin için dönüm yılı niteliğinde bir yıl olacaktır. Genel olarak yıl boyunca yaşamınızın bütün alanlarında mükemmel ilerlemeler yaşayacaksınız. Kariyer planlaması ve sıkı çalışmalar neticesinde iş hayatınızda zirveler yaşayacaksınız. Çeşitli kaynaklardan önünüze gelecek fırsatlar size ihtiyaç duyduğunuz yükselmeyi sağlayacaktır. Mali anlamda en ödüllendirici dönemi Haziran 2013 yılı itibariyle yaşayacaksınız. Önemli kazanımlar ve ailevi kaynaklardan elde edilecek kazanç da bu süreçle birlikte gelecektir.

2013 yılı genel olarak irili ufaklı pek çok sorunla karşılaşsanız da genelde barış ve huzur dolu bir yıl hayatınıza hakim olacaktır. Sizin tüm bu zaman boyunca en çok özlemini çektiğiniz, huzur ve konfora kavuşmanız da muhtemel olacaktır. 2013 yılında kendiniz için en düzgün zemini hazırlamak ve elinizden geleni yaptıktan sonra kalanını geleceğe bırakmalısınız. Bu dönemde sizden yetkin kişilerden de iyi ve olumlu destek almak zorunda kalabilirsiniz. Kariyer alanında yeni girişimlerde bulunmadan evvel yeteri kadar teknik bilgi ile donanımlandığınızdan emin olmalısınız. Ortaklık ve evlilik ilişkilerinde, maddi konulardan kaynaklanan engeller önünüze çıkabilir. Bu yıl özellikle kariyer yönünüzü ve kapsamını değiştirmenizin mümkün olacağı yeni ve farklı alanlar deneme imkânına sahip olabilirsiniz.

İŞ – PARA – KARİYER

2012 yılında daha çok uzlaşma için mali anlamda güçlü olma ihtiyacı duyabilirsiniz. Etrafınızdaki durumlar ve şartlar sizin harcamalarınızda maksimize bir şekilde aşırlığa kaçmanıza neden olacaktır. Mâli durumunuz ve imkânlarınız yeni yılın başlangıcında nispeten kısıtlı olacaktır. Genel anlamda hayatınızdaki konforu artırmak için fazlasıyla harcama yönünde bir eğiliminiz var. İçinizden gelen harcama dürtülerine düşkünlük ederek izin vermeyin. Yılsonuna doğru para, finans ve mali konularda büyük bir lütuf olarak şans ya da kalıtım yoluyla gelirler elde etmeniz mümkün olacaktır.

Özellikle finansal konularda yılın üçüncü veya dördüncü çeyreklik döneminde, parasal koşullarda düzenli bir akış ve istikrar sağlamanız öngörülür. Yeni iş fırsatları ile iş değişikliğine dair olası potansiyeller sonbahar döneminde önünüze çıkacaktır. Beklenmedik iş teklifleri alarak bulunduğunuz konumdan daha üst konumlara taşınmanız olasıdır.

AİLE ve DUYGUSAL İLİŞKİLER – AŞK ve ARKADAŞLIK

İlişki ve duygusal alanlarda barış ve sükûnete bu yıl ulaşmış olacaksınız. Duygularınızı dile getirirken veya ilişkilerinizi yürütürken bazı muhalefetlerle karşılaşmanız muhtemeldir. Eğer tek veya bekar iseniz bu yıl potansiyel ortakları hayatınıza çekme muhtemeldir. Zaten bir ilişki içindeyseniz bu yıl sevdiğiniz biri size çok daha yakın hale gelebilir. Ancak yine de bu yıl romantik arenada hamle yapmaktan sakının. İlişkiler evinizde gerçekleşecek iki tutulma neticesinde bazı samimi ilişkiler olasıdır ancak maksimum arzularınızı frenleme konusunda temkinli ve kendinizden emin olun. Sabır ilişki fırsatlarınız için altın değerdeki anahtarınızdır. İlişkilerinize uyum hâkim olacak ve ardından güven doğal olarak artacaktır. Yılsonuna doğru farklı ilişkilerinizin bir sonucu olarak zihninizde iyileştirmeler yapmanıza yardımcı olacaktır.

SAĞLIK

2013 yılında, enerjinizden mümkün olan en üst düzeyde yararlanma imkanınız olacaktır. Aktivite ve eğlence arasındaki dengeyi iyi koruyun. Ayrıca hijyen ve temizlik nedeniyle hastalık kapmamaya önem vermelisiniz. Genellikle yıl boyunca iyi bir canlılık haline ve yüksek enerjiye sahip olacaksınız. Sakin mizacınızı koruyun ve istenmeyen sağlık sorunlarından kendinizi uzak tutmak için fiziksel dengenizi korumanıza yardımcı olacak dengeli beslenme ve gerekli egzersizleri yapın. Yıl içinde belirli aralıklarla kontrollerinize giderek olası bir sağlık sorununun erken teşhis edilmesine de olanak verebilirsiniz. Jüpiter’in olumlu etkisi sayesinde, yıl boyunca canlılığınız yerinde, sağlıklı güçlü ve enerjik olacaksınız.

EĞİTİM

Mesleki kurslar dâhil olmak bu yıl için eğitim oldukça öne planda olacaktır ve sizin sezgileriniz kadar ön bilgileriniz ve araştırmacı kişiliğiniz öne çıkacaktır. Geçmiş bilgi birikiminiz ve istihbarat da en az sezgileriniz kadar büyük değerde olacaktır. Yıl geneline ve özellikle yılın sonuna doğru, eğitimini yaptığınız alanlarda kendinizi göstermeniz ve içinizdeki sanatsal ruhu yaptığınız her işe katmanız ve takdir görmeniz olasıdır.

YÜKSELEN BURÇLARA GÖRE BOĞA BURCU

Koç yükselen Boğa : Akrep’deki Satürn özellikle ortaklık ve çalışma evinizde yüksek kombinasyonlara neden olur. Artık yeni boyuttaki kariyerlere doğru hedeflenmeniz gerekiyor. Bu yolda aşırı masraflara ve gizli düşmanlardan kaynaklanacak eylemlere karşı temkinli olmalısınız.

Boğa yükselen Boğa: 2013 yılı yaratıcı fikirlerinizin geliştirildiği bir yıl olabilir. Uranüs, Plüton ve Jüpiter’in desteği ile özellikle liderlik ve sorumluluk gerektiren işlerde yaşamsal platformda büyük şans yakalayabilirsiniz. Yanı sıra profesyonel hayatınızın yönünü değiştirme imkanları da muhtemel olabilir.

İkizler yükselen Boğa: Özellikle 2013 yılının ikinci yarısından itibaren, Yengeç burcuna giren Jüpiter’in etkisiyle özellikle son derece yapıcı, yaratıcı işlerde başarı ile kariyer ve iş büyümeleri açısından genişleme yaşamanız muhtemel olacaktır. Yazmak veya eğitmenlik gibi alternatif yaratıcı çalışmaların içine girerek ün kazanabilir veya konunuzla ilgili tanınmanız söz konusu olabilir.

Yengeç yükselen Boğa: Duygusal konularda 2013 yılı içinde, Uranüs, Venüs ve Jüpiter’in olumlu etkisi ile, Boğalar ilişkilerinde uyumluluk derecesine katkı sağlayabilirler. Yılın ilk yarısı daha çok bekarlara sevgi ve romantizm şeklinde umut verici enerjiler verecektir. Hayalinizdeki insanı bulmak ve onunla daha yüksek olasılıklara doğru yol alarak birlikte romantizmin zirvesine çıkmanız muhtemeldir.

Aslan yükselen Boğa : Kişisel ve bireysel zevklerinizin ortaya çıktığı, kendinizi en yaratıcı şekilde edeceğiniz sanatsal alanlar bulabilirsiniz. Daha fazla özgürlük ve bağımsızlık hissedeceğiniz alanlarda kendinizi bireysel olarak göstermeniz mümkün olacaktır. Ün, tanınma veya itibar göreceğiniz işler yapacaksınız.

Başak yükselen Boğa: İçinizdeki dürtü veya kalbinizin sesi size kariyer alanında başka konuları da denemeniz yönünde olanakları değerlendirmenizi isteyebilir. Önünüzde size verilen taahhütleri en iyi şekilde analiz edin. Maksimum faydayı elde etmek için pozitif ve negatif arasındaki dengeyi en sağlıklı şekilde kurmalısınız.

Terazi yükselen Boğa: Özellikle sanatsal anlamda ve yaratıcılık gerektiren konularda başarılı olurken, eşiniz veya ortaklarınızla aranızda fikir anlaşmazlıkların kaynaklanan sorunlar olabilir. Yine bu süreçte kendinizi fazlasıyla çalışmaya verebilirsiniz. Dengeli olmalısınız.

Akrep yükselen Boğa: Yıl içindeki tutulmaların yüksek enerjisinden fazlasıyla nasibinizi alarak kendinizi baskılanmış, engellenmiş veya zorlanmış hissedebilirsiniz. Bütün bunların tamamı içinizdeki potansiyeli ortaya çıkartmakve liderlik özelliklerinizin tümünü kullanmanızı sağlamak içindir.

Yay yükselen Boğa: Jüpiter’in olumlu etkilerini yıl boyunca üzerinizde hissedebilirsiniz. Elinize yeni imkanlar ve fırsatlar geçecek ve kariyer alanında yeni hedeflere doğru ilerleyeceksiniz. Bu alanda eğitim konularında da başarılar kazanmanız muhtemeldir.

Oğlak yükselen Boğa: Özellikle iş hayatındaki pozisyon, mevki, itibar ve ün kazanma bakımından oldukça verimli bir yıl geçirebilirsiniz. Yüksek makamlardaki kişilerin takdir ve iltifatlarına maruz kalabilirsiniz. İkili ilişkilerde organize yönünüzü kullanarak çözümler getireceksiniz.

Kova yükselen Boğa: Parasal konularda yatırımlarınızı yaparken doğru analizler yaptığınızdan emin olmalısınız. İstemiş olduğunuz kariyer hedefine ulaşmak için parasal konularda çok iyi analizler yapmanız gerekiyor. Başarı ve yükselme bu yıl elinizde olacaktır.

Balık yükselen Boğa: İkili ilişiler, eşinizle veya ortaklarınızla yaşayacağınız duygusal sorunlar sizin gündeminizi fazlasıyla ele geçirebilir. Her türlü duygusal taahhüde girmeden evvel iki kere düşündüğünüzden emin olmalısınız.

boga burcu 2013 , boga-burcu-2013

Buna da bir bakin

haftalik-burclar

Astrolog Melissa’dan Haftalık Burç Yorumları(19-26 Mayıs)

Bakın bu hafta yıldızlar size neler öneriyor.. ASTROLOG MELİSSA’DAN FarkliKadin.CoM okuyucularına özel  HAFTALIK BURÇ yorumları..  …

Social Media Icons Powered by Acurax Wordpress Development Company
Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookCheck Our Feed
Araç çubuğuna atla